درباره ما

گروه «توسعه فناوری های هوشمند کیان ایرانیان» در سال ۱۳۹۷ با هدف مشارکت در روند رو به رشد فناوری های نوین در داخل کشور تاسیس شد. شرکت سرمایه گذاری پیشتازان تجارت ویستا به نمایندگی از همراه اول و گروه داده پردازی پارسیان به نمایندگی از بانک پارسیان، سهامداران این شرکت هستند. لذا این گروه در صدد است با بهره گیری کامل از تجارب و بهره مندی مطلوب این دو شرکت معظم، به توانمندی مطلوب در بازار توسعه نرم افزار و تلفن همراه برسد.
نوع نگرش در طراحی و معماری سیستمهای تولیدی کیان ایرانیان برای نیازمندی‌های سیستم « باشگاه مشتریان»‌ مناسب است. زیرا این سیستم‌ها، سیستم‌های قابل اطمینان، مستحکم، همیشه در دسترس و مطابق با تکنولوژی‌های روز دنیا می باشد.
تیم مدیریتی و فنی کیان ایرانیان علاوه بر تخصص در تولید سیستم‌های اطلاعاتی مختلف تحت وب و موبایل، تجربه معماری،‌ طراحی و پیاده سازی بزرگترین پیامرسان بومی ایران را به صورت چابک دارد. این تجربه قابلیت ارائه زیرساخت‌ها و استانداردهای مورد نیاز سیستم‌های بزرگ را برای این تیم به صورت چابک و سریع فراهم نموده است.

ماموریت

مأموریت ما ارائه راه‌حل‌های مبتکرانه در حوزه نرم افزار و سیستم های تلفن همراه به منظور کمک به رشد و اعتلای مخاطبان است. هدف اصلی ما پیش‌تازی در بازار تولید نرم افزار و شبکه های اجتماعی و همچنین ارائه راه‌حل‌های بهینه به بخش‌های مختلف با هزینه‌ای کم، در زمانی کوتاه و با کیفیتی بالا است. در این میان تأکید ما بر روی حداقل کردن کل هزینه مالکیت برای مشتریانمان است. در نهایت می‌توان تلاش ما را در رسیدن به هدفمان در این شکل خلاصه کرد.

چشم انداز

چشم انداز ما پیشتازی حوزه فناوری اطلاعات در خاورمیانه و شمال آفریقا با بهره گیری نیروی انسانی خلاق و متخصص است به طوری که بتوانیم در این زمینه ایران را به یکی از قدرت‌های این منطقه تبدیل کنیم.
امکان دسترسی آسان کاربران این مناطق به شبکه اجتماعی تمام خدمات آیگپ از دیگر چشم‌اندازهایی که برای گروه توسعه فناوری هوشمند کیان ایرانیان تعریف شده است.
ما با بهره‌مندی از کارکنانی دلسوز و بانشاط بر آنیم تا با ارائه خدمات نوین تکنولوژی در کلاس جهانی، به‌عنوان بهترین ارائه دهنده خدمات دیجیتال در سطح منطقه شناخته‌شده و بتوانیم بستری امن و مطمئن و فراگیر برای کاربران خود مهیا کنیم.

تیم گروه فناوری های هوشمند کیان ایرانیان

هیئت مدیره
عباس لطفعلیان
عباس لطفعلیان
رئیس هیئت مدیره
کیومرث حاجی رحیمیان
کیومرث حاجی رحیمیان
مدیرعامل و عضو هیئت مدیره
مرتضی خیّر
مرتضی خیّر
نایب رئیس هیئت مدیره
بهرام هنرپرور
بهرام هنرپرور
عضو هیئت مدیره و معاون تجاری
علی اصغر تقوی
علی اصغر تقوی
عضو هیئت مدیره
معاونان و مدیران
محمد علمیه
محمد علمیه
معاون فنی
محمدرضا دهقان
محمدرضا دهقان
معاون پشتیبانی
محمد احمدی ورزنه
محمد احمدی ورزنه
مدیر زیرساخت و پشتیبانی
محمد میردار
محمد میردار
مدیر سیستم‌های هوشمند
سعید مظفری
سعید مظفری
سرپرست مدیریت سیستم‌های کاربردی
فرید ایلخانی
فرید ایلخانی
مدیر تجاری سرویس‌های دیجیتال و سرپرست مدیریت تجاری پیام‌رسان و شبکه‌های اجتماعی
علی محمد کردنایج
علی محمد کردنایج
مدیر ارتباطات
حدیث رضایی
حدیث رضایی
سرپرست مدیریت مالی و اقتصادی
پرویز احمدی جزی
پرویز احمدی جزی
مشاور مالی و اقتصادی
امیرحسین ایماغیان
امیرحسین ایماغیان
مشاور فنی

به جمع ما بپیوندید

فرصت های همکاری